loading

Sosyal Medya - Reklam ve Pazarlama Çözümleri

Sosyal Medya - Reklam ve Pazarlama Çözümleri

Sosyal Medya - Reklam ve Pazarlama Çözümleri

Sosyal medya ile ilgili bilinmesi gereken en dikkat çekici nokta, medyanın artık hızlı bir şekilde biçim değiştirerek sosyal medya haline gelmesidir. Facebook, Twitter, LinkedIn ve diğer sosyal platformlar artık yeni bir kişisel ağ yaratabilmeniz için sizlere hizmet vermekte; kullanıcılar ile iletişime geçerek medyanın diğer kanallarından elde edemeyeceğiniz avantajları elde etmenizi sağlamaktadır.

Sosyal Medya müşterileriniz ve müşteri adaylarınız ile doğrudan iletişim kurmanızı, güven oluşturmanızı, daha fazla kişiye ulaşmanızı, etki alanınızı genişletmenizi ve müşterilerinizi daha iyi anlamanızı sağlayabilir fakat işletmeniz için sosyal medya yönetimini sabah akşam gönderi yapmak zannediyorsanız yanılıyorsunuz.

Günümüzün en çok kullanılan dijital ortamı olan sosyal medyanın gerçekten işletmeniz adına  yararlı olabilmesi için markanıza özel stratejik olarak yönetilmelidir. Doğru sosyal medya ortamlarında, uygun biçimde bulunmanızı sağlamak, sosyal hesaplarınızı yönetirken rakamlarla gösteriş yapmak yerine, doğru yöntemlerle potansiyel müşterilerinizi gerçek müşterilere dönüştürmek ve kurumsal kimliğinize değer katmak için çalışıyoruz.

Ayrıca, Facebook, Twitter ve Linkedin gibi ortamları klasik yöntemlerden farklı bir biçimde  kullanarak, web sitenizin Google ve Yandex gibi arama motorlarının sıralamalarında daha üstte yer almasını sağlıyoruz

Markalar artık sosyal medya sayesinde kullanıcılarıyla yakın temas kurabilmekte, hedef kitleye doğru yerde doğru zamanda reklamlar yapabilmekte ve marka değerini arttırmaktadırlar. Tanıtımını yapmak istediğiniz ürünün basılı mecralardan geriye dönüş oranlarına baktığınız zaman rakamların dijital mecralara kıyasla oldukça düşük olduğunu görürsünüz. Fakat hedef kitleniz ile iletişime geçerek yayınlayacağınız bir sosyal medya reklamından dönüş alabilmeniz daha yüksek bir orana sahiptir.

Şirketinize Ne Gibi Faydalar Sağlıyoruz?

  • Doğru hedef kitle analizi ve doğru zamanlama ile etkin ve zamanında reklam gösterimi
  • Kampanya kırılımlarıyla, farklı söylem ve görsellerle etkili ve optimize edilmiş reklamların gösterilmesinin sağlanması
  • Etkin raporlama ve kampanya yorumlaması

Sayesinde bütçenizi doğru kullanıp reklamlarınızı hedef kitlelere ulaştırarak markanızı büyütüp, satışlarınızı arttırıyoruz. Pazar araştırması yapıyor, kampanyalar ve promosyonlar yaratarak hedef kitlenizi ve sosyal medya hesaplarınızı canlı tutuyoruz.