loading

Yazılım, Web Teknolojileri Hizmetlerimiz.

Yazılım, Web Teknolojileri Hizmetlerimiz.

Yazılım, Web Teknolojileri Hizmetlerimiz.

Comex Teknoloji 2003 yılından beri tecrübelerini müşterileriyle paylaşan güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır.

Grafik tasarım ile yazılımın ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

Comex Teknoloji Web Tasarım Süreçleri; 

Comex Teknoloji kurumsal web sitesi veya e-ticaret projelerinde aşağıdaki süreçleri adım adım uygular.

Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.

Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web yazılım tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.

Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için müşteri ile birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Diğer taraftan web yazılım ve tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.

Web sitesinin uzun soluklu yaşaması için, projede yer alması koşuluyla, Comex Teknoloji, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

Web sitesinin yapılması ve yaşatılması, hedef ziyaretçilerin farkındalığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu aşamada Comex Teknoloji aylık bakım anlaşmaları ile web projenizi her daim kontrol altında tutacaktır ve geliştirecektir.

Web tasarım ve web yazılım trendlerini sürekli daha iyiye doğru geliştiren Comex Teknoloji, tüm bu yenilikleri yeni projelerine uygulamakta ve sektördeki diğer oyunculara göre gözle görünür farklar yaratmaktadır.

Web Yazılım ve Tasarım Referanslarımızdan Bazıları Aşağıdaki Gibidir ;